Jak działamy?

W dniu 14.03.2017 uruchomiliśmy wersję 1.0 serwisu. Dopłata do opóźnionych lotów to główny temat, któremu poświęcony jest nasz serwis.

Nasza strona oferuje możliwość zapoznania się z problematyką dopłaty do opóźnionych lotów. W większości przypadków, jeżeli występuje opóźnienie i klient występuje do przewoźnika o odszkodowania za opóźniony lot odszkodowanie nie jest przyznawane.  Odszkodowanie można uzyskać występując na drogę prawną, natomiast jest to czasochłonne i skomplikowane. W naszym serwisie dopłatę otrzymasz w ciągu 3 dni roboczych!

Jak działamy? To dość proste. Po prostu  oferujemy zakup prawa do reklamacji  klienta za określoną sumę pieniężną. Klient otrzymuje środki pieniężne. My następnie na swoje ryzyko  kierujemy sprawę na nowo do przewoźnika. Często spotykamy się z przewoźnikiem w sądzie i dochodzenie roszczeń trwa około roku. Klient ma tę korzyść, że nie musi czekać na środki, dostaje je on Nas w ciągu kilku dni.

Oczywiście ktoś może powiedzieć, że sam może zgłosić reklamację i wystąpić z przewoźnikiem na drogę sądową.  Oczywiście tak, ale ponosi sam koszty ewentualnych biegłych ( 500-1000 zł), koszty sądowe i prawne ( 400-1000 zł) i ponosi ryzyko, że sprawę przegra. Dodatkowo musi czekać na środki od 4 miesięcy do roku czasu.

Wydaje nam się, że oferujemy bardziej korzystne rozwiązanie dla klienta, tj. płacimy mniej niż klient mógłby otrzymać po wygraniu sprawy sądowej, natomiast klient zyskuje czas ( bo wpłatę ma w ciągu 10 dni roboczych od podpisania umowy) i nie ponosi żadnego ryzyka przegrania sporu z przewoźnikiem.

Jeżeli klient chce, oczywiście możemy reprezentować go w sporze z przewoźnikiem. W takiej sytuacji, ryzyko sporu jest po stronie klienta i musi on poczekać na wygranie sporu, aby otrzymać swoje odszkodowanie. Z reguły jest ono około 10% wyższe, niż w opcji otrzymania pieniędzy z góry.

Resumując, zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem. Jest on prosty i intuicyjny, składa się z trzech stron , tj. Odszkodowanie, gdzie jest informacja o procesie, jak dopłata jest możliwa do uzyskania, Kalkulator, gdzie jest informacja o wysokości możliwej dopłaty i Wniosek , gdzie jest możliwość złożenia wniosku o dopłatę.

Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu!

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: